הנסיך הקטן צעצועים משיקה את קולקציית האביב לשנת 2018

כתבתה של קרן שלי

קרדיט צילום יח״צ

כמידי שנה לקראת פסח חג האביב, כולנו בציפיה וכמהים לחדש ולהתחדש עם הטרנדים והבשורות החדשות בתחום הצעצועים והתינוקות. אלו בשורות צופה לנו העתיד לשנת 2018???

חדש!!!! בובות הפרח זו בובה שנראת כמו פרח שנפתחת לבובה יפיפיה עם שמלה מרהיבה בצבעים עזים. אכן מתנה יפה ומקורית לחג הפסח.

חברת ״הנסיך הקטן״ דואגת להציג כמידי שנה את הצעצועים והמשחקים הכי עכשוויים ומציגה שלל אפשרויות מגוונות גם בשוק המשחקים בקולקציות התינוקות ואף לגיל הבוגר יותר יש טרנדים, יש הפתעות ויש חידושים.

הנה מה שיש לחברת הנסיך הקטן להציע לכם, ברמות מחירים שונות ומגוונות שאולי אתם עוד לא מכירים לקראת בוא האביב וחג הפסח.

צעצועים אלקטרוניים של סמי הכבאי, דמות אהובה ונערצת המוכרת לילדים מתוכניות הטלויזיה. הסדרה כוללת מכוניות של כיבוי אש עם בובה בדמותו של סמי הכבאי כמו כן יש תחנה שלמה לכיבוי אש עם כל האביזרים הנילווים. יש מסר חשוב וערך חינוכי של למידה על הסכנה הטמונה באש וכיצד לשמור על כללי בטיחות.

מגדלור אלקטרוני – עם מחשב להפעיל אזעקה ואורות חירום, זרקור, מגלשה, פתח סודי לאחסון, דמותו של מייק ומגוון אביזרים נלווים. כמו כן, ניתן למצוא את היופיטר על שלט וטרקטורון על שלט בהם קיימת שליטה מלאה בכיוון הנסיעה (קדימה, אחורה, ימינה, שמאלה) וכוללים נסיעת טורבו עם אורות מהבהבים. מחיר כ- 290 ש"ח.

מכוניות רובוט ריק עם הדמויות המוכרות והאהובות מעולם הילדים. האם זו מכונית או בובה?  הילד יכול לשחק פעם בתור מכונית ופעם להרכיב בצורה שונה שהופכת להיות בובה תוך פיתוח טכניקת הרכבה וחיזוק המוטוריקה העדינה.

זהו מותג חדש הכולל סדרה של בעלי חיים אלקטרוניים שנראים אמיתיים לכל דבר. חתול או כלבלב הם זזים ומתנהגים כמ ובעלי חיים אמיתים. כמו כל בעל חי אמיתי יש לו את אינסטינקט האכילה והילד יכול להאכיל אותו עם בקבוק מיוחד ואף להקשיב לקולות ההנאה והסיפוק. משחק זה מפתח אחריות ודאגה לזולת בקרב הילדים, ככל שתשחקו איתם יותר, כך הם הופכים שובבים ומתוקים יותר.

זה חמוד, זה מחבר את הילדים לעולם החי, מתאים לשני המינים מגיל 5, ומחירם כ- 120 ש"ח.

לגילאי 9 ועד 120 יש את סדרת הבניה של קונקס ניתן לבנות גלגל ענק, קרוסלה או רכבת הרים שמופעלת עם מנוע דגמים מדהימים עם ביצועים חדוות יצירה ומפתח את הדמיון.

מותג חדש נוסף והפעם של רכבים רכים. קסום ומקסים לגיל הרך ומשחק שהילדים אוהבים לשחק בו כל כך! מתאים למשחק בבית, בחוץ ואפילו בחול. המשחקים בסדרה מתאימים החל מגיל שנה, והם מגיעים במגוון סוגים, עיצובים וצבעים.

הדגמים השונים כוללים רכב רך וגדול, רכב רך בינוני, מגוון רכבים רכים במארזים של חמשיה ובבודדים ומחירים החל מ 25 ש"ח. משחק מקסים, אהוב על הקטנטנים, איכותי ועמיד. את צעצועי הנסיך הקטן ניתן למצוא בחנויות הצעצועים הנבחרות.

ניסיתי להנגיש לכם את מיטב החידושים בתחום ולתת לכם רעיונות למתנה לחג הפסח או מתנות למי שאוהב לפנק בשגרה, ומתנות לימי הולדת או סתם מתנה כי בא לכם לתת. מאחלת לכם ולילדכם שעות איכות של משחק והנאה תוך כדי שמוש בדמיון ויצירה.

אהבת? יש לך משהו לומר? כתוב פה...