קולנוע פופ אפ ״גלובוס מקס״ בעזריאלי

הכתבתה של קרן שלי

קרדיט צילום יח״צ
לראשונה בישראל כמו בניו יורק, לונדון, אמסטרדם וערים גדולות נוספות בעולם, תפתח רשת "גלובוס מקס" קולנוע פופ-אפ באמפי תיאטרון הממוקם על גג קניון עזריאלי בת"א-
Azrieli ROOFTOP CINEMA by globus max ""
פעילות הקולנוע " Azrieli ROOFTOP CINEMA by globusmax" הינה שיתוף פעולה של רשת "גלובוס מקס" וקניון עזריאלי ת"א אשר יפעל בחוד' יולי- אוגוסט

image

פעילות קולנוע OUTDOOR הולכת ותופסת תאוצה בערים הגדולות בעולם ומגיעה לראשונה גם לת"א במסגרת שת"פ של רשת בתי הקולנוע המובילה בישראל "גלובוס מקס ושל קניון עזריאלי תל אביב בקניון עזריאלי בת"א.

קולנוע " Azrieli ROOFTOP CINEMA by globus max " ממוקם באמפי תיאטרון שעל גג קניון עזריאלי, כולל כ- 400 מקומות ישיבה ויפעל כאמור בחודשים יולי- אוגוסט ויוקרנו בו מידי ערב מיטב להיטי הקולנוע של קיץ 2016 כאשר החברה התקינה באמפי תיאטרון מסך קולנוע גדול ומערכת הגברה מתאימה.

image

באי המתחם יוכלו ליהנות כל ערב החל מהשעה 18:30 ועד תום ההקרנה האחרונה מבר משקאות משובח, מזנון קולנוע משודרג ועשיר במחירים נוחים עם שפע נשנושים מלוחים ומתוקים, מוסיקה חיה, אווירה ייחודית שאין שנייה לה תחת שמי תל-אביב ומול הנוף האורבני יוצא הדופן של מגדלי עזריאלי. מחיר כרטיס כולל משקה ראשון 49 ₪ בלבד.

בימי ראשון בכל שבוע יתקיים ערב סרטי משפחה עם מיטב הלהיטים הגדולים של הקיץ ובמבחר ימי רביעי יוקרן סרט קאלט נבחר. בשאר הימים יוקרנו הלהיטים המובילים של הקיץ ביניהם ג'ייסון בורן, סוכן וחצי ועוד.

אפי ליפשיץ, סמנכ"ל שיווק, גלובוס מקס: "אנחנו שמחים על ההזדמנות לרענן את הקיץ התל אביבי ולהביא חווית בילוי קולנועית ייחודית על אחד הגגות הנפלאים של העיר"

image

אופיר אורן, מנכ"ל קניון עזריאלי תל אביב : "קניון עזריאלי תל אביב הינו מרכז הקניות והבילוי של ישראל המציע לקהל לקוחותיו את מיטב החוויות המובילות מהעולם. אנחנו תמיד מקווים להוביל בכל הנוגע לאירועים חדשניים וייחודיים וגם השנה בחרנו להפתיע ולרגש את לקוחותינו בחוויה קולנועית בינלאומית וראשונה מסוגה בארץ, המתאפשרת בזכות שיתוף הפעולה עם חברת גלובוס מקס אשר תפעיל קולנוע פתוח תחת כיפת השמיים".

רכישת הכרטיסים תתבצע באתר גלובוס מקס/עזריאלי תל אביב או באפליקציית גלובוס מקס.