תיאטרון אורנה פורת חוגג יובל ויוצא בפרוייקט הבמה המתגלגלת ב-50 ישובים בארץ

כתבתה של קרן שלי

קרדיט צילום
תיאטרון אורנה פורת, התיאטרון הרפרטוארי הוותיק חוגג 50 שנה ויוצא  לדרך בפרוייקט חגיגת היובל,  הבמה המתגלגלת של תיאטרון אורנה פורת  לילדים ונוער. תיאטרון נודד שיגיע  גם אלכם. ״החגיגה שלנו״ – חוויה תיאטרלית, מוסיקלית, ייחודית ומפתיעה, לילדים ולכל המשפחה. בכיכובה של דון לנו גבאי, הידוע מהסידרה השמיניה וטל מוסרי כוכב ערוץ הילדים. הצגה מרתקת שכולה קסם התיאטרון.

על המופע:

ליבי מגיעה עם אמה, לצפות בהצגה שמעלה תיאטרון אורנה פורת לכבוד יום הולדת היובל שלו. ליבי לא מתעניינת בהצגה ומעדיפה לשחק בטלפון שלה. בזמן שאמה הולכת לקנות לה משקה, היא פוגשת במפתיע את ליצן החצר שגורש מהארמון, וביחד הם יוצאים למסע קסום בו הם פוגשים דמויות, שירים וסיפורים מתוך הקלאסיקות האהובות של התיאטרון. בסוף המסע הם מגיעים אל ארמון המלך ומופתעים לגלות כי העם גירש אותו משום שהוא ויתר על התרבות. הם מציעים למלך להופיע איתם בהצגה חדשה כדי להחזיר לעם את האמון בו. השלושה מעלים הצגה מיוחדת במינה בעזרתה מבינים כולם מהו כוחו של התיאטרון.

לוח מופעים מפורט:

3.5 יום שני פארק המעיין, כפר תבור 16:00

3.5 יום שני מגרש הספורט, עין חרוד מאוחד 18:30

4.5 יום שלישי פארק גלגיליות בטיילת, רחוב סוקולוב  נהריה 16:00

4.5 יום שלישי רחוב המזכירות, קיבוץ גשר הזיו 18:30

5.5 יום רביעי פארק יגאל בשן, שכונת משכנות אמנים, קרית מוצקין 16:00

5.5 יום רביעי תיאטרון יד למגינים, יגור 18:30

6.5 יום חמישי פארק המושבה, זכרון יעקב 16:00

6.5 יום חמישי בי"ס נאות פרס, רחוב אפרים קציר 3, חיפה 18:30

7.5 יום שישי מושב עין העמק 10:00

7.5 יום שישי חורשת לימוד, עתלית 13:00

10.5 יום שני פארק עירוני, רח' חטיבת הכפיר עפולה 16:00

10.5 יום שני קיבוץ יפעת מאחורי ההיכל 19:30, 18:30

11.5 יום שלישי פרדס חנה 16:00

11.5 יום שלישי אקו פארק חדרה 18:30

12.5 יום רביעי פארק גינות הדר/ רח' החושן כפר יונה 16:00

12.5 יום רביעי רזיאל 4/ גג היכל התרבות נתניה 18:30

13.5 יום חמישי רחבת היכל התרבות/ מדרחוב ירושלים רעננה 16:00

13.5 יום חמישי פארק עירוני/ רח' התע"ש כפר סבא 18:30

14.5 יום שישי בי"ס כרמים/ רח' ישראל 10 אלקנה 10:00

14.5 יום שישי פארק עירוני השחר, השחר 20 הוד השרון 17:30

18.5 יום שלישי גבעת שמואל 16:00

18.5 יום שלישי איירפורט סיטי מ.א. חבל מודיעין 19:00

19.5 יום רביעי אור יהודה  16:00

19.5 יום רביעי רחבת היכל התרבות/ סמטת אופיר 3 בת ים 18:30

20.5 יום חמישי גן המייסדים/רח' הרצל פינת לבקוביץ'  רחובות 16:00

20.5 יום חמישי פארק הסנהדרין/ התנאים 3 יבנה 18:30

21.5 יום שישי ראשון לציון 10:00

21.5 יום שישי רחבת היכל התרבות/השריון 1 נס ציונה 13:00

22.5 יום שבת ראשון לציון 12:00

22.5 יום שבת רחבה של ההיכל נס ציונה 16:30

23.5 יום ראשון בפארק שליד מתנ"ס ט"ו אשדוד 16:00

23.5 יום ראשון מרכז אפרידר צמוד למתנ"ס בית רסקו אשקלון 18:30

24.5 יום שני בית התרבות/ חנה סנש 25 לוד 16:00

24.5 יום שני רמלה 18:30

25.5 יום שלישי מודיעין 16:00

25.5 יום שלישי רח' רבי ינאי רמת נריה בית שמש 18:30

26.5 יום רביעי בית יהודית עמק רפאים 12 ירושלים 16:00

26.5 יום רביעי רחבת חב"ד ליד פארק הפיל מעלה אדומים 18:30

27.5 יום חמישי בריכה במושב ערוגות 16:00

27.5 יום חמישי בית רחל וישראל פולק קרית גת 18:30

30.5 יום ראשון רחבת המתנ"ס דימונה 16:00

30.5 יום ראשון גן הראשונים/ צבי בורשטיין 9 ירוחם 18:30

31.5 יום שני בר לב 4 שדרות 16:00

31.5 יום שני נתיבות רחבת הספורטק 18:30

1.6 יום שלישי גן הידידות/ רח' האורן אופקים 16:00

1.6 יום שלישי מתחם הקטר/ טוביהו 65 באר שבע 18:30

2.6 יום רביעי אילת 9:00

3.6 יום חמישי פארק האקליפטוס בית שאן 16:00

3.6 יום חמישי רחבת היכל התרבות מועצה אזורית בקעת הירדן 18:30

מחכים לראותכם!

אהבת? יש לך משהו לומר? כתוב פה...