חברת "אחים עיני" משיקה מבחר שטיחים יבוא מהולנד

כתבתה של קרן שלי

לקראת חג הפסח, חברת "אחים עיני" משיקה סדרת שטיחים מעניינת וייחודית יבוא מהולנד אכן בשורה בתחום.
הקונספט של החברה הוא בעיקר שחזור, ניקוי ותיקון שטיחים וכאן נכנס פאן נוסף, יבוא שטיחי כניסה עשויים גומי גמיש אך קשוח שנותן מענה לניקוי הנעלים בכניסה לבית, שטיחי אמבטיה מפנקים במרקם רך וקטיפתי אכן חגיגה במקלחת ושטיחי מטבח יחודיים במגוון הדפסים מדליקים ששומרים על הרצפה נקייה ומונעים כתמי רטיבות בזמן רחיצת כלים ובישול.
imageוהבשורה כל זה נכנס למכונת הכביסה.

• שטיחי סף (שטיחי כניסה לבית בעיצובים מיוחדים) העשויים מ- 95% מחומרים ממוחזרים
• שטיחים רכים ונעימים במיוחד לאמבטיה
• שטיחים לעבודה במטבח, המונעים החלקה וניתנים לכיבוס במכונת כביסה

image

חג הפסח מתרגש עלינו לטובה ויחד איתו הניקיונות, הפריחה, ואווירת ההתחדשות של עונת האביב. מתחשק לכם להתחדש בשטיחון מפנק במטבח או באמבטיה? חברת "אחים עיני", החברה המובילה בישראל לתיקון, שחזור וניקוי שטיחים, וילונות וריפודים, משיקה שלוש סדרות חדשות וייחודיות של שטיחים:

סדרת שטיחי סף (שטיחי כניסה לבית), הכוללת שני סוגי שטיחים:

image

1. שטיחים העשויים מ- 95% חומרים ממוחזרים ומתאימים הן לשימוש פנימי וחיצוני. את השטיחים ניתן להשיג במגוון רחב של עיצובים, בגודל 46X76 ס"מ.
המחיר: 120 שקלים
2. שטיחי "קוקוס" המתאימים לכניסה לבית בעיצוב טרנדי ועכשווי. בגודל40X70 ס"מ המחיר: 69 שקלים

סדרת שטיחים המתאימים לעבודה במטבח:

שטיחים ("ראנרים") מעוצבים ומקוריים המתאימים לעבודה במטבח הבית. השטיחים מיוצרים מחומר שמונע החלקה ואף מגן על הרצפה. היתרון הגדול: ניתן לכבס את השטיחים הללו במכונת כביסה (30 מעלות).
מחיר: 189 שקלים לשטיח בגודל 50X150 ס"מ
סדרת שטיחי אמבטיה:

שטיחים רכים ונעימים במיוחד למגע, מונעי החלקה ומתאימים לכביסה במכונה. זמינים בצבעים לבן, שחור ובז' בגודל 50X85 ס"מ וכן בגודל 43X60 ס"מ.
המחיר: 189-250 שקלים (תלוי בגודל)

image

חברת "אחים עיני" מתמחה בשחזור אומנותי וניקוי כל סוגי השטיחים, בדים, וילונות וריפודים. במהלך השנים בהן קיימת החברה, שחזרו מנשה עיני (מייסד החברה) ובניו, מאות שטיחים עתיקים מהארץ ומהעולם. לימים, העביר עיני לארבעת בניו, שכבר גדלו אל תוך העסק, את כל הסודות והידע אשר משמשים אותם גם היום. לפרטים ומידע נוסף www.carpet.co.il או 1-800-696969.

קרדיט צילום יח״צ

אהבת? יש לך משהו לומר? כתוב פה...