תערוכת באטמן במלון לינק תל אביב מרשת מלונות דן

כתבתה של קרן שלי

קרדיט צילום יח”צ רהב תקשורת

Link Street Hotel חוגג יום הולדת לבאטמן …

בהשקה חגיגית שהוזמנו השבוע, לרגל ציון 80 שנים לבאטמן במלון לינק שהשיק תערוכת ציורים של אומני רחוב מובילים בהשראת גיבור העל המיתולוגי באטמן.

דניאל סיבוני, אוצר האמנות הראשי של מלון לינק, יצר ביחד עם אומני רחוב מובילים סדרת עבודות ייחודית עבור המותג Link Street אשר יוצרת פרשנות חדשנית ובועטת למותג האהוב בכל הזמנים – באטמן

אומני הרחוב שישתתפו בתערוכה המיוחדת: דן גרובר, אלעד זבולון, פולי מקס, SMIG (גיא סבג), אריק ברכה, אדגר רפאל, Mr. Smile, קטיה גרישבסקי, הדר אכרם, Pakin(קרין אקוקה), אלנדר אספיסי, Urban Lover, זוהר יוספיאן, Yankel Art (ינקל אזולאי), מרגלית אוסטוה

Link Street חוגג יום הולדת 80 לבאטמן: לרגל ציון 80 שנים לבאטמן מלון לינק משיק תערוכת ציורים של אומני רחוב מובילים בהשראת גיבור העל המיתולוגי.

דניאל סיבוני, אוצר האמנות הראשי של מלון לינק, יצר ביחד עם אומני רחוב מובילים סדרת עבודות ייחודית עבור המותג Link Street, אשר יוצרת פרשנות חדשנית ובועטת למותג האהוב בכל הזמנים – באטמן, שחוגג השנה יום הולדת 80.

אומני הרחוב שישתתפו בתערוכה המיוחדת: דן גרובר, אלעד זבולון, פולי מקס, SMIG(גיא סבג), אריק ברכה, אדגר רפאל, Mr. Smile, קטיה גרישבסקי, הדר אכרם,Pakin(קרין אקוקה), אלנדר אספיסי, Urban Lover, זוהר יוספיאן, Yankel Art (ינקל אזולאי), מרגלית אוסטוה.

העבודות המקוריות בתערוכה יוצגו על קנבס, עץ ונייר בגדלים מרשימים של עד 3 מטר, כשמחירם ינוע בין 8000 ₪ עד ל-30,000 ₪. כמו כן, היצירות המקוריות יודפסו על פוסטרים בגודל של 110X70 ס"מ וגם על אלומיניום בגודל של 30X30 ס"מ ויוצעו למכירה.

התערוכה לרגל יום הולדת 80 שנים לבאטמן תוצג במלון לינק בתל אביב, שדרות שאול המלך 39, בין התאריכים: 22.12.19 ועד ה-30.01.20.

דניאל סיבוני, אוצר האומנות של המלון אמר: "בתערוכה ייחודית זו של המותג 'Link Street'  יצרנו זווית מרתקת באומנות הרחוב העכשווית והפגשנו אותה עם המותג הנצחי – באטמן, המהווה השראה בכל העולם."

מלון לינק מציע חוויה אומנותית ייחודית ונותן במה לסצנת אמנות הרחוב התל אביבית אותה אצר הצלם דניאל סיבוני שזכה להכרה בינלאומית וקיבל פרס על מפעל חיים בפסטיבל הסרטים בקאן.

מלון לינק מקצה קומות שונות בלינק לאמני רחוב תל אביביים עכשוויים כשכל קומה מוקדשת לאמן אחר ועבודות האומנות שלהם מוצגות בחדרי האורחים ובחללים המשותפים וגם מוצעות לרכישה.

אורחי המלון יכולים ליהנות מאווירת הגרפיטי הייחודית של תל-אביב בכל אזור במלון וגם לקחת איתם חזרה לביתם את האווירה העכשווית של העיר התוססת.

המלון השיק לאחרונה סטודיו ואתר אינטרנט תחת המותג "Link Street" עם מגוון פריטי אמנות רחוב ייחודיים שנוצרו עבור הסטודיו בבלעדי ומוצעים למכירה.

פירוט לגבי אומני הרחוב שמשתתפים בתערוכת באטמן במלון לינק

דן גרובר (נ' 1970 ,ירושלים, ישראל) החל את הקריירה שלו לפני כ-30 שנים כאשר לקח חלק בפרויקט ייחודי בשם: "Space Urban" בפריז. גרובר עושה שימוש בשפה אומנותית עכשווית תוך שילוב סמלים בינלאומיים של אומנות ופופ ארט. מרבית זמנו כיום מוקדש ליצירות האומנות שלו. המוטו של האומן: "ביטוי, יצירה, חשיפה."

אריק ברכה (נ' 1968 ,פריס, צרפת, גר כיום בירושלים, ישראל) רכש את השכלתו הנרחבת באומנות בצרפת. הוא צייר עבור תאטראות ויצר ציורי קיר. אריק ברכה הושפע מאומנים גדולים בניו יורק וכן מתנועות ה"פופ" וה"היפ הופ" של שנות ה-70. כיום עבודות האומנות שלו מתמקדות בציור פורטרטים של פופ ארט ואומנות רחוב. המוטו של האומן: "לקבל השראה דרך אהבה מידית לחללים ציבוריים."

רפאל אדגר (נ' 1990 ,רוסטוב, רוסיה, גר כיום ביפו, ישראל) הוא אומן, מעצב, צייר ופסל. בשנת 2017 נבחר לצייר על סוכת המציל הראשונה בעולם שהפכה למלון בוטיק זמני. רפאל מתמחה בציורי קיר ענקיים ועבודותיו מוצגות במקומות שונים בעיר. מכהן כמנהל אומנותי וצייר ראשי של קהילת “All Be“ המוטו של האומן: "אינני מגדיר חפצים או דברים, אני פשוט מצייר אותם."

SMIG (נולד בת"א, ישראל, גדל בפריז, צרפת, גר כיום בתל אביב) גיא סבג התחיל לצייר בגיל 10. בשנת 1986 גילה את עולם הגרפיטי ברחובות פריז. גיא קיבל השראה רבה מעולמות הגרפיטי, שירה, ביט בוקש, ריקוד, פופ ארט וכן מתנועת היפ הופ. בשנת 1990 סיים את לימודיו בעיצוב חזותי במכללת MJM, פריז. בשנת 2008 פתח חנות קונספט בת"א. עבודות האמנות שלו הוצגו בתוכניות טלוויזיה ובפרויקטים מגוונים של משרדי פרסום, ברים ומסעדות.

זוהר יוספיאן (נ' 1976, גר ועובד בתל אביב) הגדיר את המונח "ריאליזם ספונטני" כסימן מסחרי לאומנותו. זוהר מגדיר סגנון זה כתחיית המשמעות של האומנות העכשווית בעידן החדש. המוטו של האומן: "אם הייתי יודע מראש איך היה נראה הציור המוגמר הייתי משתעמם מכדי לצבוע אותו מלכתחילה.

Pakine (נ' 1973, פריס, צרפת) או בשמה המקורי קרין אקוקה מגדירה את עצמה כציירת עם נשמה חופשית. בעבודותיה ניכרת התפרצות של מגוון צבעים שיוצרים משמעות חדשנית מוצקה. סגנונה הייחודי יוצר מגוון עולמות פנימיים מנוגדים של החיים המשתקפים באופן שנוגע בנו. המוטו של האומנית: "הציורים מייצגים את מצבו של הטבע."

הדר אכרם (נ' 1977, גרה בישראל) היא אומנית, מעצבת גרפית, יזמית ומסעדנית. בוגרת בית הספר גורן לתקשורת חזותית. אמנות ועיצוב הם חלק מחייה של הדר אכרם מאז ומעולם. תהליכי היצירה שלה מחברים שלבים מכל תקופה ויצירה בתמהיל שונה לסגנון אמנות ייחודי המושפע ומתכתב עם אמנות רחוב, פופ ארט, גרפיטי, נאו-אקספרסיוניזם ועוד.

Yankel Art (נ' 1972, צרפת) או בשמו המקורי ינקל אזולאי, מצייר מגיל 5 ועסק בתחילת הקריירה שלו בתעשיית הצעצועים. במסגרת עבודתו כיבואן הוא עיצב אריזות משחקים בעצמו ובגיל 35 הוא חזר לעולם האומנות כאומן מצליח עד היום.

פולי מקס (נ' 1982, בלרוס, גר כיום בישראל) הוא אומן רב תחומי. אהב לחקור מגיל צעיר צבעים, גוונים וטכניקות ציור מסורתיות. הציג בתערוכות וגלריות שונות בארץ ובעולם. המוטו של האומן: "בתקופות קשות בחיים ציור וכתיבה תמיד ליוו אותי וטיפחו את הסקרנות שלי לעבוד קשה בדרך עצמאית משלי."

Mr. Smile (אומן רחוב בינלאומי, ברלין, לוס אנג'לס, לונדון, גר בתל אביב) יצר עבודות קיר מגוונות בעשר השנים האחרונות, תוך שימוש בטכניקות מדיה מגוונות. המוטו של האומן: "חייך אל העולם והוא יחייך אליך בחזרה."

אלעד זבולון (נולד בירושלים, ישראל) הוא אומן גרפיטי ועיצוב קירות. בוגר מכללת הדסה בעיצוב גרפי. במהלך חייו, אלעד התחבר לעולם הגרפיטי ואומנות הרחוב, דרכם גילה את תשוקתו הגדולה לתחום התמחותו – ציורי קיר. השתתף בפרויקטים רבים של חברות, חנויות ואירועים שונים.

Urban Lover (נ' 1977, ניו יורק, ארצות הברית) קיבל את ההשראה מהעיר הגדולה, שהפכה אותו לאומן שהוא כיום – אוהב חי ונושם את העיר דרך אומנות הרחוב שהוא יוצר. המוטו של האומן: "אני אומן בולימי."

אלנדר אספיסי (נולד בברזיל, גר כיום בישראל) הוא אומן רב תחומי. מחקריו עוסקים ביצירתיות עתיקה בה הוא מעלה סוגיות חברתיות ונותן ביטוי לצורות ושפות אמנות עתיקות כמו מקרמה לחברה העכשווית. אלנדר מציג פרשנויות עמוקות על המצב האנושי ומשלב מושגים כאלה במרחב הציבורי.

קטיה גרישבסקי (נולדה ברוסיה, גרה כיום בישראל) היא אומנית ומעצבת עצמאית. בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית ויצו חיפה. המוטו של האומנית: "מאז שאני זוכרת את עצמי, נמשכתי לאומנות ובעיקר לאומנות חזותית. ביטוי המחשבה והרגשות הפנימיים שלי באמצעות אומנות ויצירה קדמו ליכולת ביטוי מילולית. אני מוצאת את עצמי במצב עמוק להמשיך לחפש אחר גבולות חדשים לחצות בין הציורים, הווידיאו ארט והגרפיקה שלי."

מרגלית אוסטוה (נ' 1991, פרם, רוסיה, גרה כיום בתל אביב, ישראל) למדה תולדות האומנות. המוטו של האומנית: "עולם האומנות תמיד היווה עבורי שער לעולם אחר בו ישנה מציאות אלטרנטיבית. כאשר אני אוחזת במברשת ציור וקנבס כל השאר אינו חשוב מלבד האומנות."

קרדיט צילום יח”צ